KOHAKU こはく
   Strona główna Artykuły FAQ Forum
Styczeń 17 2019 08:49:19   
Nawigacja
Portal
  Strona główna
  Artykuły
  Forum
  Szukaj
  AniPrzegląd
  Grupy Userów
  FAQ
  Zasady

Recenzje/opisy

Japonia
  O języku
  Z innej strony
  Stereotypy, najgłupsze pytania
  Harajuku
  Origami

Artykuły dla otaku
  Manga w Polsce
  Anime vs. rodzice
  Prawdziwy otaku
  Słownik
  Gra: FeelRO
  Gra: Metin2
  Gra: Cabal Online
  Gra: Shaiya
  Gra: Aion

Smaczne przepisy
  Ryż do sushi
  Tekka-maki sushi
  Chawan mushi
  Agedashi tofu
  Dango
  Bułeczki
  Sukiyaki

Zapowiedzi

Inne
  Teledyski
  Tapety
  Strefa YAOI
  Openingi i endingi PL
  Skanlacje PL
  Teksty i tłumaczenia piosenek

Po japońsku...
  Pozdrowienia, powitania
  Pożegnania
  Podziękowania
  Przeprosiny

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 223
Najnowszy Użytkownik: ~Arek555
Reklama

Kohaku

Gra:Cabal Online

  
 
Cabal koreańskiego studia EST Games to kolejny przedstawiciel, coraz popularniejszego gatunku MMORPG.

Na pewno osoby lubujące się w tego typu grach się nie zawiodą, dlaczego? Postaram się to pokrótce objaśnić.

 Chwilka dla historii...

Historia rozgrywa się w krainie Navereth, niegdyś kompletnie zniszczonej przez siły natury. Wówczas ludzkość podniosła się po upadku dzięki grupce wizjonerów, wielkich mistrzów Force Power. To oni poprowadzili ocalałych ku odrodzeniu i lepszej przyszłości. Minęły wieki, świat wydaje się zapominać o tragedii mającej miejsce tysiąc lat wcześniej, a tymczasem uśpione zło znów podnosi głowę. Dobro nie może pozostać obojętne. 

Gracze wcielają się w postaci herosów zamieszkujących Navereth. Każdy ma szanse zostać boahterem, tym, który odkryje wielki spisek i zapobiegnie ponownej zagładzie. 

Każdy chce mieć najlepszego!

Jesli chodzi o swoją pierwszą postać: nowy cabalczyk ma do wybory 3 klasy postaci (Warrior, Blader i Wizard) i 3 podklasy (Force Archer, Force Shielder i Force Blader). Każda z postaci jest wyjątkowa, posiada wspaniale wyglądające czary, zbroje, bronie. Nie ma postaci łatwych w 'wychowaniu', każda posiada, na swój sposób, trudny do opanowania system, a jak wiadomo, każdy z Nas chciałby mieć wspaniałego wojownika. Więc którego wybrać?   

Mniej więcej dla początkujących;                                                                                                                                 

Warrior
(Wojownik)  

 

Jest to postać kreowana do walki wręcz, posiada dużo defa i HP. Gdy wyrobi już sobie Battle Mode 2* otrzymuje kose i skill, który pozwala nią rzucać. Bronie, jakimi się posługuje to Wielkie Miecze i Daikatany. Postać idealna dla początkujących.
 
 Blader
(Zabójca)    
                                                                                             
Jest to postać do walki wręcz, nie posiada dużo HP i Defa, ale za to nadrabia szybkim atakiem i def ratem (częstość trafiania i unikania). Battle Mode 2 otrzymuje w postaci astralnych pazurów (szpony na rękach i nogach) i skill: wysoki skok zakończony atakiem. Bronie, jakimi się posługuje to 2x Katana lub 2x Blade'ry. Postać idealna dla początkujących.   
Wizard
 (Mag)  

Jest to postać dystansowa korzystająca z magii, posiada mało defa, mało HP, średni hit rate, ale nadrabia wysokim dmg. Na małych lv lepiej nie akceptować pvp, ponieważ wizard zwyczajnie sobie nie poradzi. Pomimo silnych ataków postać ta po 2 skillach średniego warriora pada (na małych lvlach! ).
Battle Mode 2 otrzymuje w postaci 2 wielkich orbów, które pozwalają atakować na raz 2 moby, a skill jest nad wyraz widowiskowy, mianowicie nasz wizard wylatuje w górę, w otoczeniu świetlistej poświaty z błękitnymi dodatkami i zaczyna atakować (z góry oczywiście xD ) kulami światła (3 ataki, obrót wokół własnej osi i ostatni najsilniejszy). Bronie, jakimi się posługuje to 2x orb. Nie polecam tej postaci osobom początkującym, ponieważ można mieć z nią trochę problemów.

 
Force Archer

 Jest to postać dystansowa, posiada średnie HP, duży dmg i duży hit rate. Największym plusem postaci jest fakt, że zanim mob doleci to zdąży zginąć. Przy Battle Mode2 archer otrzymuje 2x astralne pistolety, które są nieziemsko szybkie+ postać otrzymuje skill: snajperski strzał. Bronie, jakimi się posługuje ta postać to wszelkiego rodzaju łuki, które powstają przy połączeniu 2 kryształów. Force Archer polecam graczom średnio zaawansowanym.


 

Force Shielder

Jest to postać, która używa sword skilli (ang.sword-miecz), posiada dużo defa, dużo HP, średni hit rate i dmg. Po otrzymaniu Battle Mode 2 postać posiada tarczę, którą może rzucać i skill, który atakuje wszystko wokoło. Bronie, jakimi się posługuje to Blade (miecz) i kryształ (na tarcze). Postać dla graczy zaawansowanych.
 Force Blader
Jest to postać, która używa sword skill i magii. Posiada średni def, hit rate, HP i dmg, lecz posiada bardzo silne debuffy (rozbrajające przeciwnika). Battle Mode 2 jest trudne do opisania xD Postać ta używa Blade i orba. Jest dość trudna w obsłudze, dlatego polecam ją bardziej doświadczonym osobom.
 
Życie w mieście;
 

 W zależności, jaką postać wybierzemy w takim 'świecie' dane nam będzie rozpocząć grę. 2 postaci na 3 różnych miejscach: Green Despair, Desert Scream i Bloody Ice. W każdym mieście postacie posiadają swoje własne sklepy, gdzie będą mogły otrzymać zbroje czy broń. Znajdzie się również magazynier, który za drobną opłatą przechowa cenne itemy, dodatkowo w Bloody Ice znajdzie się ItemShop, gdzie będzie można wystawiać własne itemy na sprzedaż, jak również zakupywać swoje wymarzone pierdółki ;p Ah...Zapomniałabym...w miastach jest jeszcze Grocer, czyli osoba, która udostępnia nam zakup 'potów' za rozsądną cenę.Na pewno jednak dla każdego najważniejszym mistrzem w wiosce będzie Instruktor ^ ^ To właśnie od niego otrzymujemy nowe skille i wspomagacze.  

Exp, exp i jeszcze raz exp!

Do 50 lv'la postaci zdobywają doświadczenie na questach, które dostaje się praktycznie od każdego w wiosce, od alchemików znajdujących się w 4th door, czyli czwartych drzwi w pokoju teleportującym (Warp Room) i od Krzyża znajdującego się na Cmentarzu w Desert Scream. 

   

Osobnik z 50lv otrzymuje, po zrobieniu misji, warp card do Port Lux, nowego miasta. I tak co 15 lv (od 50 w górę) będziemy zdobywać nowe warp'y do świetnych, magicznych krain, które zachwycą nas krajobrazem i ilością dziwacznych potworów.Trzeba dodać, że zdobywanie doświadczenia, w przeciwieństwie do innych rpg, idzie bardzo szybko- jeśli komuś się Cabal faktycznie spodoba to spokojnie nabije sobie 50 lv w 3 tygodnie, dodatkowo bohaterowie posiadają niemałą ilość ciosów, przy czym udało się autorom opracować taki system sterowania, z którym sprawnie poradzą sobie zarówno wielbiciele gier akcji, jak i Ci, którzy nie mieli większej styczności z bijatykami.  


Można i od tej strony;

Cabal Online jest to gra o zasięgu kontynentalnym, więc żadnych Japończyków czy Amerykanów nie spotkamy, dodam jeszcze, że gra jest zdominowana przez Turków, lecz oczywiście Polaków nie brakuje. Dla szanującego się gracza możliwe, że jest to akurat nie komfortowe, ponieważ Polacy mają już w tejże grze opinie wyrobioną (tak to jest jak ewenementy robią bydło na shout'cie), no i cóż zrobić. Na szczęście znajdą się również osoby, które z miłą chęcią są w stanie i chcą innym pomagać, nie tylko materialnie, co jest wielkim plusem, ponieważ gra jest bez spolszczenia i młodzi adepci mogą sobie czasami nie radzić ^ ^ (czasami starsi też sobie nie radzą xD ) 
Graficznie Cabal nie kuleje, ponieważ programiści z EST Games stworzyli silnik graficzny pozwalający zachować wysoką jakość detali nawet na słabszych komputerach.


 
O tejże grze można by dużo pisać, lecz przytoczę tylko pare komentarzy grających już użytkowników:  

Gra warta polecenia bardzo wciąga najlepszy wygląd czarów jaki kolwiek widziałem w grach mmorpg są motory i deski i fajne eventy ^^
                                                               Santic 
bardzo fajna gra
Polecam ja wszystkim którzy lubią dużo questów ;]
                                                                              
                                                     DominiQ
  
Nie no...
Boska gierka ^^
Jedna z lepszych w jakie grałem

Swietnie skille sa, grafa jeszcze lepsza, pvp mmmm...
Eventy,questy i wgl
                                         
                                                                 MeTaL
 

No i wszystko wiadomo ^ ^

 Szkoła się do czegoś przydaje xD

Cabal Online nie jest to zwykła ‘zabijanka’, do tejże gry są potrzebne nie tylko zręczne palce lecz pojemna i szybko reagująca pamięć. Nie mówię tu, że jest to gra dla prawdziwych łamaczy zagadek, co to to nie, ale żeby poradzić sobie z niektórymi questami trzeba trochę pomyśleć ^ ^ Dodatkowo trzeba znać przynajmniej w średnim stopniu język angielski lub niemiecki. 

Chcemy krwi!

Dla bardziej wojowniczych charakterów dopowiem, że nie ma czegoś takiego jak ‘wojny gildii’ lecz na ok.52lv dostaje się questa i po jego wykonaniu możemy sobie wybrać ‘drużynę’: Capella lub Procyon (serwery podzielone są na właśnie takie dwie drużyny, i pomiędzy nimi dochodzi do  walk na polu neutralnym), cechą charakterystyczną każdej z drużyn jest kolor nazwy nad głową gracza jak również kolor zbroi w czasie wojny, Capella posiada barwy-biel i fiolet, a Procyon- czerń i granat.

    

*Jest to dodatkowy skill, którego otrzymuje się na 50 lv, pierwszą część Battle Mode otrzymuje się na 30lv. 

Troszkę dodatkowych screen’ów: Opis Cabal’a został napisany dzięki zapożyczonym z różnych forum informacji, doświadczenia graczy jak również mego samego.
 
Cabal Online jest to gra, którą gorąco polecam :)
 
Komentarze
Kwiat_Wisni dnia grudzień 05 2009 13:02:36
Wygląda świetnie ^^ Może nawet zagram ^^
licoris dnia grudzień 05 2009 13:42:51
cóż za rozbudowany opis ^^ postarałaś się widze ^^
jestem wielką fanką WOW'a ale to też wygląda dobrze (;
w sumie jest identyczne, tylko ze z troche gorsza fabułą i grafiką xD
bronie wyglądają ciekawie, ale są troche przesadzone ;p zafajne xD ale wybrzydzam^
Kent11 dnia grudzień 13 2012 10:51:27
flower girls dresses flower girls dresses single, . The black footwear intended. I suppose you might be contented with all the models. Additional facts about Christian Louboutin Bianca Botta 140 Leather-based System Boots Black ? short prom dresses short prom dresses are outlined in Christian Louboutin cheap junior dress cheap junior dress . For example the Price reduction Christian Louboutin Bianca Botta 140mm Black Leather? ? and Bianca Botta 140 Boots? ? plus size evening wear dresses plus size evening wear dresses are precisely the same solution of. Concerning manner believed, far more specific thoughts you may get from one thing well-liked. Trend is just not significantly from you since the specific details. plus evening dresses plus evening dresses wind floods your confront. Loving with all the changeable existence and turning street appears to be far more beautiful. To the highway to seaside, sunshine following the solid gentle provides us a feeling of refreshing. Not
Kent11 dnia grudzień 30 2012 17:14:20
plus sizes prom dresses plus sizes prom dresses the theory of proximity. The boutique community might be considered in a look, evening dresses evening dresses and also the look for to get a provided position of sale is facilitated by a photograph, an in depth map as well as a street view"of just about every, together with the alternative of printing this info if needed. vintage wedding dresses vintage wedding dresses cocktail evening dress cocktail evening dress lace bridal dresses lace bridal dresses The client treatment assistance points out the many facts referring to keeping check out or jewellery and likewise provides a concierge method that permits consumers to get right contacted by telephone by an adviser when they so hope. The interactivity starts off ideal for the residence website page and its built-in inbound links in direction of the Fb, Twitter and YouTube cultural networks, along with a multimedia portion enabling rapid downloading of applications for
fubaaro dnia październik 02 2018 04:43:57
http://przeciw-chrapaniu.pl/ Przeciw chrapaniu Kompendium wiedzy o chrapaniu
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

~Kamorkaspr
DATA: 03/06/2017 14:59
Extrait Video Porn Sex , teaching student sex video granny internal orgasm video .
Girls Prospective On Anal Sex - secretary work pussy fuck naked latin men xxx video long island sex video .
Clas

~Kamorkaspr
DATA: 26/05/2017 13:50
Hot Wife Having Sex
s
educe wife fuck

thick ass blonde fuck video free

~BigBonusTop
DATA: 09/04/2017 21:53
Get NoW your $1500 -> http://takemoney.pro

~BigBonusTop
DATA: 04/04/2017 21:22
Get NoW your $1500 -> http://takemoney.pro

~Kamorkaspr
DATA: 05/02/2017 15:29
Massage Erotic En Movie , asian bondage porn movie deep anal tranny movie ass traffic anal porn site .
Hot And Sexy Hardcore Lesbians - wife husband gangbang fuck porn movie streaming vintage class

~Kamorkaspr
DATA: 26/01/2017 15:26
Xxx Anal Sex Movie , elderly women sex movie american teen caught fucking movie oral sex x movie .
Free Porn Video Black Bitches Fucking - black dick asian fuck porn xxx hardcore video free .
Bla

~Kamorkaspr
DATA: 19/01/2017 08:56
Ladyboy Fuck Guy Video , free download ebony sex video movie porn asian sex celeb hot sex video .
Sexy James Bond Girl Movie - porn teen anal d porn movie masturbation stolen .
Sex Movie Jizzhut

~writedress
DATA: 27/03/2013 04:34
on any event. No matter if you happen to be brief or tall, opt for cuff bracelets and grow to be heart of attraction louboutin louboutin [url=http://www.c

~writedress
DATA: 27/03/2013 03:28
vitality resources have experienced on the environment merged using the truth that they're not renewable sorts of strength have developed a brand new press for developments in new forms of power

~writedress
DATA: 27/03/2013 03:22
specials and reductions on a variety of add-ons and apparels which might be designed to suit you and cause you to just like a star. On the net searching is enjoyable. It offers us using the comfort an

~writedress
DATA: 27/03/2013 02:24
the lease or sale of other objects, these kinds of for a vehicle or truck. One particular substantial point which is unique is definitely that any arrangement with regards to the lease or sale of true

~writedress
DATA: 11/01/2013 12:27
weighty coloured compared to taller, significantly a lot more noteworthy blooms. There isn't any method to fully remove that demanding sensation from organising a relationship ceremony [url=http:

~writedress
DATA: 11/01/2013 10:17
replica rolex replica rolex AdWords despite the fact that this will naturally transform sooner or later relying on which lookup supplier can be used from the

~writedress
DATA: 11/01/2013 10:05
AdWords despite the fact that this will naturally transform sooner or later relying on which lookup supplier can be used from the cell cellphone. On the instant almost all of these use Google that is

~writedress
DATA: 11/01/2013 08:35
with techniques from ahead of, wherever they're criticized seriously. It presents victims an antidote to comprehensive and extreme counselling periods via pampering actions these as offering them

~writedress
DATA: 11/01/2013 07:30
replica watch replica watch womens northface hoodie iwc replica paypaliwc replica paypal

~writedress
DATA: 04/01/2013 11:39
t of calls in advance of time could conserve you some overtime. You could possibly be amazed about what precisely superb situation the true attire are available. In fact, how usually would you utilize

~writedress
DATA: 04/01/2013 11:37
via the internet and after that have a robe transported that didn't complement any in their possess demands. Acquiring The best Promenade Costume Over a Bargain-short promenade dressesWith promena

*licoris
DATA: 16/03/2011 17:57
niech moc bedzie z toba <3

|Sekigatsu
DATA: 25/01/2011 13:19
Niech mnie ktoś naweni~
Onegai shimasu.. Zupełnie nie idzie mi rysowanie ostatnio :<